У Грузії є "мирний план" повернення Абхазії і Південної Осетії

Грузія збирається мирним шляхом повернути Абхазію та Південну Осетію, ігноруючи Росію. Спочатку до Абхазії та ПО повернуть біженців.

Основною лінією уряду Грузії сьогодні є бажання забути про Росію, заявив міністр закордонних справ Грузії Грігол Вашадзе.

При цьому Вашадзе додав, що Грузія "могла б бути кращим союзником Росії". "Але цього поки що не виходить", - зауважив він під час поїздки в Лондон, де грузинського дипломата прийняв міністр закордонних справ Великобританії Девід Мілібенд.

Глава МЗС також повідомив, що зараз грузинське керівництво розробляє нову стратегію відновлення територіальної цілісності країни.

"Для цього ми маємо намір використовувати тільки мирні засоби", - підкреслив Вашадзе.

В рамках нової стратегії Тбілісі буде, в першу чергу, домагатися повернення в Абхазію і Південну Осетію біженців, заявив він. Другий крок - відновлення в цих регіонах законності. Слідом за цим під егідою міжнародних організацій, таких як Євросоюз, буде досягнуто угоди про те, "як жити всім далі".

"Проте цей процес буде проходити без Росії", - відзначив Вашадзе.

Нагадаємо, нещодавно США пообіцяли Грузії у сприянні невизнання незалежності Абхазії і Південної Осетії іншими країнами.

Читайте також:

Лукашенко: Росія завадила Білорусі визнати Осетію та Абхазію

Саакашвілі втратив надію повернути Абхазію й Південну Осетію

ООН не включила Абхазію до складу Грузії

Грузія пропонує "оголосити Абхазію зоною вільною від зброї"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: