У Грузії з'явилася партія однодумців Патаркацишвілі

Програма партії ґрунтується на ідеях Патаркацишвілі. Представники нової партії виступають за проведення дострокових президентських і парламентських виборів.

Грузинський адвокат Шалва Хачапурідзе оголосив про створення партії "За перемогу", яка покликана об'єднати однодумців покійного підприємця Бадрі Патаркацишвілі.

Сам Хачапурідзе у минулому працював у виборчому штабі бізнесмена, який балотувався в президенти на виборах 2008 року.

Адвокат зазначив, що програма партії ґрунтується на ідеях Патаркацишвілі. Однак деталей він розкривати не став, зазначивши, що програма буде оприлюднена після виборів до місцевих органів влади (які пройдуть у Грузії навесні 2010 року).

Представники нової партії, як повідомляється, не мають наміру брати участь у місцевих виборах, але виступають за проведення дострокових президентських і парламентських виборів.

Найближчим часом члени партії "За перемогу" мають намір відкрити якийсь "меморіал жертв режиму Саакашвілі". До числа таких жертв вони відносять і Бадрі Патаркацишвілі.

Раніше соратники Патаркацишвілі були представлені в партії "Наша Грузія", яку він заснував незадовго до своєї смерті.

Патаркацишвілі, нагадаємо, після переїзду до Грузії з Росії (у 2001 році) вів в республіці бізнес і займався благодійністю. Крім іншого він створив телеканал "Імеді", який став найбільш популярним опозиційним медіа-ресурсом в країні.

У 2007 році Патаркацишвілі відкрито заявив про розбіжності з грузинською владою. Він балотувався в президенти на дострокових виборах, що відбулися в січні 2008 року, і зайняв третє місце. Підприємець обіцяв надати жителям Грузії матеріальну допомогу за рахунок власних коштів (було заявлено, що на соціальні проекти в разі перемоги він витратить мільярд доларів).

Влада Грузії звинувачувала Патаркацишвілі і його телеканал в підривній діяльності. На підприємця було порушено справу про підготовку державного перевороту.

Патаркацишвілі помер від серцевого нападу в лютому 2008 року.

Читайте також:

Бурджанадзе: Грузія стоїть на порозі війни

Саакашвілі: французький корабель допоможе Росії у захопленні інших країн

Саакашвілі попередив Захід про наслідки повернення Грузії до сфери впливу РФ

Росія побудує в Абхазії військову базу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: