У Грузії заборонили радянську символіку

Серед іншого, буде змінено назви населених пунктів, які мають відношення до радянського минулого.

Парламент Грузії прийняв 20 травня "Хартію свободи", згідно з якою буде створено держкомісію з реєстрації колишніх співробітників спецслужб СРСР, а колишнім високопоставленим партпрацівникам і комсомольцям заборонять працювати на відповідальних посадах.

Також буде змінено назви населених пунктів, які мають відношення до радянського минулого. Окрім того, забороняється радянська та фашистська символіка у Грузії.

Зазначимо також, що з метою захисту державних інтересів хартія передбачає моніторинг стратегічних об'єктів, пересування вантажів стратегічного призначення, контроль за підозрілими фінансовими операціями.

Як відомо, 21 квітня цього року Верховна рада прийняла закон, що зобов'язує в офіційному порядку вивішувати копії червоного прапора перемоги.

6 травня глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін заявив, що АП передала закон про використання червоного прапора на експертизу в Кабінет міністрів та Міністерство юстиції.

У квітні Тернопільська та Івано-Франківська міські ради заборонили червоні прапори та іншу символіку СРСР на державних і комунальних закладах.

21 квітня Львівські депутати заборонили використовувати "тоталітарну" символіку на території міста. Влада міста в той же час вирішила, що на нацистську символіку заборона не розповсюджується.

Читайте також:

У Грузії вперше відзначають День радянської окупації

Литовцям загрожує штраф за лопати з радянською символікою

У Польщі саджатимуть за комуністичну символіку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: