У Грузії заборонять показ фільмів російською мовою

Грузинський парламент приступив до розгляду законопроекту, згідно з яким, показ фільмів російською мовою буде заборонений.

Парламент Грузії приступив до розгляду проекту змін до закону "Про кінематографію", згідно з яким в грузинських кінотеатрах буде заборонений показ закордонних фільмів з російським перекладом.

Законопроект підготовлений парламентським комітетом з освіти, науки і культури. Його прийняття планується до кінця квітня поточного року, і документ набуде чинності через шість місяців з дня затвердження.

"Як у всіх країнах світу, також і в Грузії, в кінотеатрах має бути відрегульоване питання показу фільмів в перекладі. Ті фільми, які будуть йти в кінотеатрах мовою оригіналу, повинні будуть супроводжуватися грузинськими титрами. Якщо ж закордонний фільм йде в перекладі, то переклад має бути виключно грузинською мовою", - повідомив голова комітету Гіоргій Габашвілі.

Як відомо, міністр освіти і науки України Дмитро Табачник виступив за відміну обов’язкового дубляжу іноземних фільмів на українську мову і обмеження мовлення російських каналів російською мовою на територію України.

Нагадаємо, у січні-лютому 2010 року прибуток від кінопрокату в Україні склав 102 млн грн., що на 50% більше за цей же період минулого року.

Читайте також:

Збори від дубльованих українською фільмів ростуть (відео)

Гуманітарного віце-прем’єра охоплює жах від українського дубляжу фільмів

У 2010 році прибуток від українського кінопрокату подвоївся

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: