У Грузії заснували рух за деокупацію країни

У Грузії з'явився "Рух за деокупацію", який очолили знакові фігури грузинської політики, які зіграли важливу роль у новітній історії країни.

У Грузії засновано "Рух за деокупацію" країни, який очолили знакові фігури грузинської політики, які зіграли важливу роль у новітній історії країни.

У першу чергу це беззмінний керівник Партії національної незалежності Іраклій Церетелі, дисидент радянської епохи. Саме він був організатором сумного пам'ятного мітингу з вимогою незалежності у квітні 1989 року, який завершився трагедією - зіткненнями з частинами внутрішніх військ СРСР і загибеллю десятків ні в чому не винних людей.

Згідно із заявою Іраклія Церетелі та його соратників, мета антіоккупаціонного руху - "вигнання з Абхазії і Південної Осетії російських військ, відновлення територіальної цілісності країни, укладання договору про військовий союз зі США і розміщення на грузинській території американських військових баз".

Члени руху попереджають, що вони будуть противитися будь-яким планам влади щодо примирення з Росією до повної і беззастережної деокупаціі.

Читайте також:

Саакашвілі закликав військових готуватися до "тотальної оборони"

Міністр економіки Грузії оскандалилася через фотографію в стриптиз-клубі

Грузія оголосила 25 лютого Днем радянської окупації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: