У Грузії затримали 20 російських шпигунів

У Грузії затримали 20 осіб, яких підозрюють у шпигунстві на користь Росії. Вони нібито вербували шпигунів та збирали секретну інформацію на території Грузії.

У Грузії затримано 20 осіб, підозрюваних в шпигунстві на користь Росії.

За даними місцевих спецслужб, вони займалися формуванням шпигунської мережі на території Грузії і збирали секретну інформацію, яку потім передавали РФ.

"Я це питання не коментую", - заявив глава інформаційно-аналітичного департаменту МВС Грузії Шота Утіашвілі.

Варто відзначити, що раніше цього літа грузинська влада заявляла, що не виключає імовірності шпигунства на своїй території на користь Росії, але в змозі його контролювати. Ця заява прозвучала у відповідь на застереження колишнього начальника розвідки Великобританії Джеррі Ворнера про те, що після невдач у США і Європі Москва може заслати своїх розвідників у Грузії і на Україні.

"Шпигунська активність Росії у Грузії не виключена. Але якщо і є якісь розвіддії, інформацією ми володіємо", - сказав один з лідерів правлячої партії Грузії "Єдиний національний рух" Петре Цискарішвілі.

Нагадаємо, що шпигунські скандали між Росією та Грузією, відносини між якими на державному рівні і без того залишаються напруженими, відбуваються регулярно.

Так, в березні цього року Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив до різних термінів ув'язнення цілу групу осіб, що шпигували на користь Грузії. Серед них два офіцери російської армії і високопоставлений співробітник грузинської розвідки.

Читайте також:

Мєдвєдєв нагородив депортованих зі США російських шпигунів

Німеччина викрила чергового "російського шпигуна"

Екс-глава британської розвідки став на захист російських шпигунів

У Сомалі стратили двох дівчат за шпигунство на користь уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: