В Абхазію прибули російські підводні човни

У міністерстві оборони Росії категорично спростовують інформацію і стверджують, що російських підводних човнів в Очамчирі немає.

Віце-спікер парламенту Грузії Пата Давітая заявив, що в абхазький порт Очамчира на поточному тижні увійшли російські підводні човни.

За словами грузинського політика, який посилається на свідчення місцевих жителів, всього в порт зайшло до трьох російських субмарин.

"Згідно з наявною у нас інформацією, протягом останніх місяців російські військові займалися розчищенням дна порту Очамчира, де в 1970-80 роках базувалися радянські підводні човни", - сказав Давітая у четвер, 24 вересня, журналістам. Тепер же, коли в порт увійшли російські підводні човни, керівництво Грузії має на це відреагувати, упевнений віце-спікер.

У міністерстві оборони Росії твердження грузинських офіційних осіб про розміщення в абхазькому порту Очамчира підводних човнів ВМФ РФ спростували. "Твердження про це віце-спікера грузинського парламенту Пати Давітая дуже далекі від дійсності. Російських підводних човнів в Очамчирі немає", - цитує Интерфакс офіційного представника Міноборони РФ.

Нагадаємо, Грузія намагається не пропускати судна до Абхазії: з початку 2009 року їх було затримано більше 20. Президент проголошеної республіки Сергій Багапш, що звинувачує Грузію в "піратстві", у відповідь віддав наказ знищувати грузинські кораблі, які порушують морський кордон республіки.

20 вересня російський прикордонний сторожовий корабель Новоросійськ приступив до патрулювання берегів Абхазії.

Читайте також:

Росія введе до Криму новітні підводні човни

Грузія: Росія хоче помістити втручання в Південну Осетію в правові рамки

Грузія стверджує, що Росія ввела до Абхазії спецназ та журналістів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: