У Грузії змінилося 5 міністрів

Парламент Грузії більшістю голосів затвердив новий склад кабінету міністрів країни, змінивши склад 5 міністерств.

"Революція роз" у Грузії (Фото: Wikipedia)
Парламент Грузії вшосте за 3 роки висловив вотум довіри урядові. (Фото: Wikipedia)
Парламент Грузії більшістю голосів затвердив новий склад кабінету міністрів країни на першому позачерговому засіданні осінньої сесії у п'ятницю.


Про довіру урядові заявили 133 депутати. Проти проголосували 13 депутатів. Всього в залі присутні 149 законодавців.


Змінилися голови міністерства фінансів, палива й енергетики, охорони довкілля, охорони здоров'я, юстиції. Ці пости в новому складі зайняли, відповідно, Ніка Гілаурі, Олександр Хетагурі, Давид Чантладзе, Давид Ткешелашвілі й Катерина Ткешелашвілі.


Нинішні кадрові зміни в уряді, як вважають експерти, пов'язані з майбутніми президентськими і парламентськими виборами в Грузії 2008 року. На думку спостерігачів, зміни в фінансово-соціальному секторі уряду продиктовано необхідністю позитивних змін у соціальному житті країни напередодні виборів.


У голосуванні не взяли участь депутати від опозиційних фракцій "Нові праві", Демократичний фронт і "Промисловці". Парламентська опозиція вважає, що від змін у складі уряду не змінюється курс виконавчої влади, який, на їхню думку, не в змозі привести до серйозного економічного зростання Грузії.


Відповідно до законодавства, оновлений кабінет міністрів прем'єр повинен представити на затвердження парламентові. З 2004 року парламент Грузії вшосте раз оголошує вотум довіри уряду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: