Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Більше мільйона осіб тим чи іншим чином постраждали в результаті виверження.

Щонайменше 25 людей, серед них троє дітей, стали жертвами виверження вулкана Фуего в Гватемалі, ще 20 отримали поранення.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Гаряча лава почала виливатись напередодні ввечері. Вулкан Фуего - розташований за 40 кілометрів від столиці країни, та оточений невеликими селищами. Люди, яким вдалося урятуватись, розповідають - потоки розпеченої лави просто заливали довколишні будівлі. Хмари диму затягнули регіон, попелом накрило і столицю. В країні тимчасово закрили аеропорт.

За даними місцевого агентства зі стихійних лих, близько мільйона 700 тисяч осіб тим чи іншим чином постраждали від виверження, з них 3100 було евакуйовано.

На місцях працюють рятівники, які вже надали першу допомогу 62 людям. Наразі вони займаються пошуками зниклих безвісти осіб.

Фуего – один із трьох активних вулканів в Гватемалі. Він розташований за 45 км від столиці, яка носить таку ж назву, як і країна. Вулкан також добре видно з острова Антигуа. Висота Фуего над рівнем моря становить 3763 м. Востаннє він вивергався в лютому 2017 року.

ВідеоЩонайменше 25 людей стали жертвами виверження вулкану у Гватемалі

Гаряча лава почала виливатись напередодні ввечері. В лікарнях нині перебувають три сотні. Вулкан Фуего розташований за 40 кілометрів від столиці країни, та оточений невеликими селищами. Люди, яким вдалося урятуватись, розповідають, що потоки розпеченої лави просто заливали довколишні будівлі.

Щонайменше 25 людей стали жертвами виверження вулкану у Гватемалі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції