У Хабаровську під час нападу на приймальню ФСБ використали крадену зброю

Дата публікації
Перегляди
576

Загалом зі стрілецького клубу викрали 40 одиниць зброї.

Чоловік, який напав на управління ФСБ у Хабаровському краю використовував зброю, яку вкрали з місцевого стрілецького клубу.

Про це розповіли джерела РБК у ФСБ.

За словами співрозмовника агентства,  з тиру було викрадено всю зброю, а інструктор був убитий. Джерело у правоохоронних органах уточнило, що загалом вкрали 40 одиниць зброї з клубу під назвою "Хаммер".

Директор цього спортивного стрілецького клубу Микола Михайлюк не зміг підтвердити або спростувати інформацію про вкрадену з клубу зброю і загиблого інструктора. 

Під час нападу на приймальню ФСБ були вбиті  - перекладач з азербайджанської і співробітник відділу із захисту конституційного ладу та боротьби з тероризмом Яків Хасанов.

Нападник виманив оперативника і перекладача на вулицю сказавши, що має намір передати їм відомості про екстремістів. Після цього він відкрив вогонь з пістолета Яригіна, потім забрав автомат Калашникова у вбитого співробітника ФСБ і почав стріляти вже з нього.

"Стріляв в тих, кого бачив", - зазначило джерело.

З місця нападу були вилучені два пістолети Яригіна і АК.

Згодом у приймальні виявили підозрілу сумку. Будівлю управління закрили, співробітники спецслужби були замкнені в своїх кабінетах, їм заборонили залишати робочі місця. Вибухівка в результаті була знайдена.

Нагадаємо, невідомий відкрив вогонь по людях у приймальні управління ФСБ в Хабаровську: він вбив співробітника та відвідувача. 

Згодом ФСБ встановила особу нападника, який напав на приймальню управління ФСБ в Хабаровську. Ним виявився житель цього міста 1999 року народження - Конєв А.В. Є інформація про його приналежність до неонацистської групи.

Наступна публікація