У Хакасії прощаються з 22 загиблими в аварії на Саяно-Шушенській ГЕС

Похорон загиблих відбуваються у невеличкому селищі Черемхи, де мешкає більшість співробітників ГЕС. Щоб уникнути скупчення людей, церемонії прощання відбуваються в різних частинах селища.

У Хакасії, в селищі Черемхи, проходить церемонія прощання з 22 загиблими в аварії на Саяно-Шушенській ГЕС, яка сталася 17 серпня.

За останніми даними оперативного штабу, кількість загиблих в аварії на ГЕС зросла до 69, зниклими без вести вважаються шестеро людей.

Це наймасовіші похорони загиблих. Аби виключити великого скупчення людей в одному місці, влада, з відома родичів, проводить церемонії прощання в різних місцях селища.

Невелике селище Черемхи, з населенням близько 10 тисяч людей, де мешкає велика частина співробітників ГЕС, перетворився на загальне місце скорботи. Трагедія торкнулася практично кожного жителя селища - у когось загинули родичі, у когось друзі і колеги.

Виступаючи на церемонії прощання в.о. голови правління "РусГідро" (до складу якого входить ГЕС) Василь Зубакін вибачився перед всіма жителями селища. "Я прошу пробачити мене за те, що сталося", - сказав він.

Раніше в селищі Черемхи було поховано 20 жертв аварії.
Похорони продовжаться 24 серпня.

Саяно-Шушенська ГЕС, найбільша електростанція країни, була зупинена вранці 17 серпня через аварію. Під час ремонту одного з гідроагрегатів ГЕС в машинний зал хлинула вода.

Аварія повністю знищила три гідроагрегати ГЕС і пошкодила всі інші. На ГЕС встановлено десять гідроагрегатів потужністю 640 МВт кожен.

Ліквідація наслідків аварії може зайняти до чотирьох років.

Читайте також:

Кількість жертв аварії на Саяно-Шушенській ГЕС збільшилася до 69 людей

Чеченські бойовики взяли відповідальність за аварію на Саяно-Шушенській ГЕС

Порушено кримінальну справу проти журналіста, який висвітлював аварію на ГЕС

Госпіталізований відповідальний за ліквідацію аварії на Саяно-Шушенській ГЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: