Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Хорватії один з регіонів оголосили зоною стихійного лиха: отруїлося 50 мільйонів бджіл

У Хорватії один з регіонів оголосили зоною стихійного лиха: отруїлося 50 мільйонів бджіл

Пасічники втратили близько 600 вуликів

Влада хорватського регіону Меджимур'є, що на кордоні з Угорщиною, оголосила стихійне лихо після виявлення отруєння понад 50 мільйонів бджіл.

Мор комах виявили 9 червня, пише видання Euractiv.

Зазначається, що мільйони мертвих бджіл лежали на землі в районі між містами Подтурн та Гардіновац біля кордону з Угорщиною. Ветеринарні інспектори та вчені-криміналісти визначають, що спричинило загибель бджіл. Пасічники втратили близько 600 вуликів. Бджолярам пообіцяли по 200 євро за кожен втрачений вулик.

Як вважається, причиною цієї екологічної катастрофи є отруєння пестицидами, хоча офіційно це поки не підтверджено. "Це, ймовірно, отруєння інсектицидами. Після аналізу стане відомо, чи це результат обприскування картоплі чи ріпаку", - сказала бджолярка Ана Пепелко.

Центр судових експертиз із Загреба зібрав зразки бджіл, меду та рослин з полів для встановлення точної причини загибелі за допомогою лабораторного аналізу.

Як повідомлялося, в угорському місті Кішкун-Халаш перекинулася вантажівка із вуликами, в результаті чого на волю вилетіли десятки тисяч комах. Зазначається, що аварія, за попередніми даними, сталася, бо водій не впорався із кермуванням. Тож причепи із вуликами опинилися на узбіччі. 

Відео В Угорщині перекинулася вантажівка з вуликами: десятки тисяч бджіл заполонили дорогу

Нашестя бджіл в угорському місті Кішкун-Халаш. Там перекинулася вантажівка із вуликами. На волю вилетіли десятки тисяч комах. За попередніми даними, аварія сталася, бо водій не впорався із кермуванням. Тож причепи із вуликами опинилися на узбіччі.  

В Угорщині перекинулася вантажівка з вуликами: десятки тисяч бджіл заполонили дорогу

 

Вибір редакції