У Іраку масово вбивають чоловіків, яких підозрюють в гомосексуалізмі

За декілька місяців в Іраку були піддані тортурам і вбиті сотні чоловіків, яких запідозрили в гомосексуалізмі.

Правозахисна організація Human Rights Watch занепокоїна з приводу переслідування представників сексуальних меншин в Іраку. У заяві правозахисників йдеться, що в країні зросла кількість випадків насильства по відношенню до гомосексуалістів. Геїв вбивають за "нечоловічу" поведінку обурені родичі, релігійні фанатики і навіть представники служб безпеки.

З початку січня в Іраку вбито щонайменше 90 геїв, але точне число жертв гомофобії невідоме. У країні не прийнято говорити про гомосексуалізм, а влада закриває очі на те, що відбувається, нарікають правозахисники.

На гомосексуалістів нападають на вулицях, вриваються до них в будинки. Схоплених геїв катують, вимагаючи видати інших гомосексуалістів. Багато хто після таких "допитів" потрапляє в лікарні або гине.

Гомосексуалістів переслідують бойовики Муктади ас-Садра, заявляючи, що таким чином вони борються проти "фемінізації" іракських чоловіків. Часто геїв вбивають їхні родичі прагнучи захистити честь сім'ї. Є відомості про причетність до розправ іракських силовиків.

Уряд Іраку говорить, що не заохочує напади на гомосексуалістів, але і надати їм захист не може.

Читайте також:

Вперше в Ізраїлі декретну відпустку отримали геї

Геї розкололи ООН

Єпископ виголосить проповідь для геїв

В США мер міста вибачився за сексуальний зв'язок з 18-річним хлопцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: