Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Іспанії чоловік, якого три медики визнали мертвим, почав хропіти на столі для розтину

Лікарі підозрюють, що у чоловіка стався напад каталепсії.

Ув'язнений, смерть якого засвідчили три лікарі, почав хропіти у морзі просто перед розтином. Гонзало Монтоя Хіменес, який перебував у в'язниці іспанської провінції Астурія, у мішку для трупів був перевезений до лікарняного моргу після того, як впав у своїй камері, пише Independent з посиланням на іспанські медіа.

На тіло Хіменеса навіть нанесли позначки для автопсії. Помилку тюремних лікарів виявили, коли 29-річний чоловік почав хропіти на столі для розтину.

Нині чоловік перебуває у лікарні у відділенні інтенсивної терапії. За повідомленнями преси, Хіменес перебував без свідомості 24 години, а коли прийшов до тями, одразу спитав про дружину.

Підозрюють, що в чоловіка сталася каталепсія – стан, коли тіло стає "дерев'яним, не відчуває болю, а всі ознаки життя, зокрема дихання, майже непомітні. Лікарі побоювались, що в чоловіка міг бути пошкоджений мозок протягом тривалого несвідомого стану, але після того, як чоловік заговорив, медики сподіваються, що мозок ув'язненого не постраждав.

Родина Хіменеса повідомила, що чоловік страждав на епілепсію та вживав ліки, але підозрюють, що у в'язниці міг не дотримуватись необхідного графіку прийому лікарняних препаратів.

Independent зазначає, що чекає на офіційні коментарі пенетенціарної служби країни.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції