У Кабулі терористи-смертники атакували пенсійний центр і будинок з іноземцями

В Афганістані атакували пенсійний центр і житловий будинок, де зупиняються під час приїзду до Афганістану іноземці.

Пенсійний центр і житловий будинок, де зупиняються під час приїзду до Афганістану іноземці, атаковані у вівторок в Кабулі. За даними поліції, в центрі столиці пролунали щонайменше двох вибухів, причому в обох випадках діяли смертники. Про жертви і постраждалих поки нічого не повідомляється.

У Кабулі забезпечуються посилені заходи безпеки, але, незважаючи на це, терористичні акти тривають. Наприклад, в лютому в результаті підриву замінованого автомобіля і бомб, які наділи на себе терористи-самовбивці, в центрі Кабула загинули 17 людей, близько половини з них - іноземці.

Уряд Афганістану відтоді посилив поліцейські пости навколо столиці з метою створити свого роду "сталеве кільце", яке б захищало Кабул.

У червні бойовики атакували місце проведення Лойі Джирга - традиційного зборів старійшин, присвяченого пошуку шляхів до національного примирення в країні. Поряд з будівлею, де зібралися понад півтори тисячі політичних і громадських діячів, а також вождів племен, вибухнула ракета і почалася стрілянина. Пізніше прийшло повідомлення, що в цьому районі пролунало не менше трьох вибухів ракет, а потім сили безпеки вступили в перестрілку з бойовиками, один з терористів привів у дію закріплену на тілі вибухівку. Відповідальність за теракт узяв на себе рух "Талібан".

Читайте також:

ООН: В Афганістані зростає кількість жертв серед мирного населення

Німеччина виплатить сім'ям постраждалих афганців по п'ять тисяч доларів

В Афганістані смертник підірвав п'ятьох дітей

ВідеоУ Кабулі терористи-смертники атакували пенсійний центр

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: