У Каліфорнії хочуть легалізувати марихуану

Законодавці штату Каліфорнію шукають шляхи, як закрити багатомільярдну "дірку" в бюджеті штату. Серед пропозицій - легалізувати марихуану .

Щоб збільшити бюджет в штаті Каліфорнія, хочуть легалізувати марихуану і обкласти високим податком її вирощування і продаж.

Прихильники пропозиції відзначають, що марихуана є менш шкідливою для організму, чим, дозволені Законом, тютюн і алкоголь, що цю рослину часто використовують в медицині. А зібрані легальні податки стануть хорошою підтримкою для бюджету штату.

"Податок на прибуток і акцизний збір принесе, приблизно, 1,5 млрд. А те, що ми не заарештовуватимемо людей за дрібні порушення, пов'язані із зберіганням марихуани на мою думку, збереже нам ще декілька мільйонів", - заявив автор Закону.

"Немає сенсу забороняти наркотик, який можна купити на кожному кроці. Прибуток від цього абсолютно не врегульований і не оподатковується,... а міг би покрити витрати на зарплати 20 тис. каліфорнійських вчителів" - переконує він.

Останні опитування свідчать, що легалізацію підтримують 56% каліфорнійців, але ще невідомо, чи буде їх думка переконливим аргументом для законодавців.

Вживання марихуани в медичних цілях був легалізований в Каліфорнії в 1996 році. Проте власники аптек говорять, що повна легалізація нашкодить медицині.

Читайте також:

Марихуана змінює ДНК людини

Каліфорнію рятуватимуть від фінансової кризи рекламою марихуани

Актора з Гаррі Поттера засуджено до виправних робіт через марихуану

У спікера парламенту Гренландії знайшли марихуану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: