Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Каліфорнії заборонять ресторанам використовувати пластикові соломинки

У штаті обмежать використання пластику в ресторанах.

Каліфорнія стане першим штатом у США, де буде обмежено використання пластикових соломинок в ресторанах.

Про це повідомляє Associated Press.

Екологічний закон підписав в четвер губернатор штату Джеррі Браун.

Як заявляє видання, каліфорнійські ресторани, які не відповідають законодавству, отримають два попередження, перш ніж штрафувати. Штраф встановили у розмірі 300 доларів. Він застосовуватиметься лише до ресторанів та кафе, але не стосується закладів швидкого харчування.

Демократи, які підтримали це обмеження, вважають, що ухвалення цього закону є кроком до зменшення забруднення океану.

Губернатор Каліфорнії розповів, що велика кількість пластику, скинутого в океани щороку, може вбити китів та риб та забруднювати харчування та водопостачання людей.

"Пластик допоміг запроваджувати інновації в суспільстві, але його використання призвело до катастрофічних наслідків", - сказав Браун в заяві. - "Пластик у всіх формах - соломинки, пляшки, упаковки, сумки - забруднюють планету".

Критики стверджують, що цей закон не суттєво покращить навколишнє середовище. Деякі кажуть, що обмеження соломинок завдасть додаткові незручності для інвалідів, які часто ними користуються.

У 2014 році в Каліфорнії був прийнятий закон, який забороняє використовувати одноразові поліетиленові пакети. Губернатор штату зазначив, що такі заходи допоможуть захистити навколишнє середовище. Проти закону виступили виробники поліетиленових пакетів. Їхній головний аргумент - скорочення робочих місць через заборону.

Нагадаємо, що з першого жовтня у Грузії набере чинності заборона на використання найтонших поліетиленових пакетів. Щодо України, то перехід на екологічну тару не є масовим явищем та залишається ініціативою лише окремих підприємств.

ВідеоУ Грузії заборонили одноразові поліетиленові пакети

Поліетилен - поза законом. У Грузії заборонили одноразові пакети. Вже з першого жовтня у країні не можна буде виробляти, імпортувати і продавати найтонші з них. А навесні наступного року - під заборону потраплять усі поліетиленові пакети, окрім біо-розкладних. У такий спосіб грузинська влада хоче знизити забруднення довкілля. 

У Грузії заборонили одноразові поліетиленові пакети

Залиште свій коментар

Вибір редакції