У Камбоджі хворих на СНІД ізолюють у спеціальну колонію

Через виселення вже проводяться протести, на яких заявляється, що хворі люди змушені жити в жахливих умовах, далеко від медичних і соціальних служб, вони не мають можливості працювати.

Уряд Камбоджі переселяє хворих на СНІД з центру столичного міста Пномпень на околицю. Там вони живуть у будівлях з тонких залізних листів і відчувають нестачу чистої води.

Уряд почав виселяти ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД місяць тому. За інформацією сайту licadho-cambodia.org, 18 червня були вислані 20 сімей, ще 20 сімей прибули на околицю столиці минулого тижня. Кожна сім'я, незалежно від розмірів, живе в приміщенні розміром 3,5 на 4,8 метра.

Поселення на околиці Пномпень називають колонією або селом хворих на СНІД.

Ініціатива влади Камбоджі викликала протест правозахисних організацій і груп. Їх представники заявляють, що хворі люди змушені жити в жахливих умовах, далеко від медичних і соціальних служб, вони не мають можливості працювати. Правозахисники відзначають, що ізоляція заражених тавруэ їх в очах місцевих жителів.

Організація Human Right Watch склала лист, адресований прем'єр-міністру та міністру охорони здоров'я Камбоджі. Під ним підписалися понад 100 світових товариств, які займаються питаннями, пов'язаними з ВІЛ і СНІД, і соціальними проблемами.

Згідно з даними ООН, у Камбоджі скорочується число ВІЛ-інфікованих. У той же час існує загроза, що захворювання знову почне поширюватися. За оцінками, в 2008 році 67,2 тис. дорослих і 3,8 тис. дітей, були ВІЛ-інфіковані. Населення Камбоджі становить більше13 млн чоловік.

Читайте також:

В Африці геї частіше заражаються СНІДом через неприйняття оточуючих

Вакцину від СНІДу успішно випробували на тваринах, на черзі тести на людях

Маріупольські лікарі заразили на СНІД трьох немовлят

Вчені знайшли ефективний метод лікування ВІЛ
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: