У Камбоджі закінчився суд над тюремником при "червоних кхмерах"

Завершився перший в історії судовий процес над колишнім лідером "червоних кхмерів", що відкрився в лютому 2009 року.

У Камбоджі завершився процес над колишнім начальником в'язниці  Туол сленг або S-21 за режиму "червоних кхмерів" Канг Кек Іеу, відомим під прізвиськом товариш Дуч.

Він визнав себе винним у вбивстві 15 тисяч людей і в ході судових засідань попросив пробачення в родичів жертв. Канг Кек Іеу заперечує особисту участь у вбивствах і тортурах, заявляючи, що він виконував накази.

Очікується, що вирок щодо нього буде винесено на початку майбутнього року.

Нагадаємо, що диктатуру "червоних кхмерів" встановив в Камбоджі Пол Пот (справжнє ім'я Салот Сар), який захопив владу в 1975 році. Він заборонив гроші, писемність, книги та іноземні мови. Кхмери знищували представників буржуазії, колишніх чиновників, інтелігентів, представників етнічних меншин і звичайних городян. За будь-яку провину призначалася смертна кара.

У січні 1979 року Пол Пота скинули в'єтнамські війська, які увійшли до Камбоджі . Після цього диктатор став ховатися в джунглях, де й помер від раку в 1998 році.

Канг Кек Іеу був близьким соратником диктатора Пола Пота. Він очолював сумнозвісну в'язницю Туол сленг або S-21 в Пномпені, де було вбито майже 15 тисяч людей.

Читайте також:

У Камбоджі завершується судовий процес над "червоними кхмерами"

В Камбоджі судять головного ката "червоних кхмерів"

"Червоні кхмери" через 30 років повстали перед судом за злочини проти людства

Арештовано одного з лідерів кривавого режиму
 

ВідеоСуд над тюремником при "червоних кхмерах"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: