Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Камеруні невідомі напали на село та вбили щонайменше 22 людей

У Камеруні невідомі напали на село та вбили щонайменше 22 людей

Серед загиблих діти та вагітна.

Щонайменше 22 людини загинули під час нападу на село Нтумбо на північному заході Камеруну, повідомляє ВВС із посиланням на ООН.

За даними представника Управління ООН із координації гуманітарних питань у Північно-Західному і Південно-Західному регіонах Камеруну Джеймса Нунана, серед жертв - вагітна жінка, а також чотирнадцять дітей, дев'ятьом із яких було менше п'яти років.

"Хто б це не зробив, є загроза того, що насилля буде продовжуватися, - сказав Нунан. - Люди, з якими ми говорили, надзвичайно травмовані. Вони такого не очікували".

Хто саме здійснив напад наразі невідомо, уряд країни ситуацію не коментує, а опозиційна партія звинуватила у тому, що сталося, "диктаторський режим" та армію. Водночас представники армії звинувачення відкидають.

Відзначається, що район, у якому сталася трагедія, населяє переважно англомовне населення. Інша частина Камеруну говорить французькою мовою.

Раніше внаслідок нападу бойовиків угрупування "Боко Харам" на місто в північно-східній частині Нігерії загинули щонайменше 15 людей. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції