У Канаді вирують лісові пожежі, до гасіння залучать армію

У Канаді вирують лісові пожежі, до гасіння залучать армію

Associated Press

Боротьбу зі стихією ускладнюють сильні вітри та дуже посушлива погода, що триватиме іще певний час.

Для допомоги у боротьбі із лісовими пожежами на заході Канади буде залучено 350 канадських військовослужбовців.

Про це заявив міністр оборони Канади Харджит Саджан.

“Лісові пожежі продовжують загрожувати населеним пунктам у провінції. У відповідь на запит про підтримку, ми надсилаємо 350 членів Збройних сил Канади для допомоги пожежній службі Британської Колумбії у гасінні пожеж, які вдалося стримати, та відстеженні ситуації”, - написав він на своїй сторінці в Twitter.

Зазначається, що наразі у Британській Колумбії вирує кілька сотень пожеж, унаслідок яких наказ на евакуацію отримали жителі 2750 помешкань. Окрім цього, ще 15 685 помешкань знаходиться у зонах, де оголошено попередження про евакуацію, що будь-коли може бути змінено на наказ.

Нагадаємо:

  • Від лісової пожежі, яка швидко поширилася через сильний вітер і надзвичайної спеки, раніше постраждало острівна держава Кіпр. Щонайменше вісім сіл в передгір'ї гірського масиву Троодос довелося евакуювати.
  • А у Сполучених Штатах Америки полум'я вже знищило понад 160 тисяч гектарів насаджень. Знищено півтори сотні будинків. Серед людей жертв немає: їх встигли вчасно евакуювати. Дотепер полишити свої домівки довелося кільком тисячам американців. В Орегоні ці пожежі називають найбільшими за усю історію штату. 

Новини світу: у Сполучених Штатах полум'я вже знищило більше 160 тисяч гектарів насаджень

Новини світу: у Сполучених Штатах полум'я вже знищило більше 160 тисяч гектарів насаджень
Наступна публікація