У Канаді за п'ять днів зафіксували майже пів тисячі ймовірних смертей від аномальної спеки

Дата публікації
Перегляди
1734
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Канаді за п'ять днів зафіксували майже пів тисячі ймовірних смертей від аномальної спеки

Фото: Associated Press

Чимало померлих знайшли у їхніх власних "жарких і не вентильованих" будинках.

У канадській провінції Британська Колумбія від 25 до 30 червня щонайменше 486 людей раптово померли під час аномальної спеки

Про це із посиланням на головну коронерку Британської Колумбії Лізу Лапоінт повідомляє CBC.

Зазначається, що зазвичай за вказаний період у провінції реєстрували приблизно 165 випадків раптової смерті.

"Ми вважаємо, що спека, швидше за все, є причиною багатьох із цих смертей, але це вимагає підтвердження", - вказала Лапоінт, додавши, що чимало померлих знайшли у їхніх власних "жарких і не вентильованих" будинках на самоті. 

Вона переконана у тому, що офіційна кількість раптових смертей найближчим часом буде збільшуватися, оскільки не всі з них вже зафіксовані в базі. За словами коронерки, реєстрація випадків затримується через різке збільшення смертності в деяких районах.

"Важливо, щоб ми звертали увагу на той факт, що кожна зареєстрована смерть - це людина, яка має сім'ю і людей, які дбали про неї", - додала головна коронерку Британської Колумбії

Лапоінт зауважила, що за останні три-п'ять років в провінції підтвердили всього три смерті, пов'язані зі спекою. "Це, чесно кажучи, застало багатьох із нас зненацька", - поділилася вона.

"Ми раніше не стикалися з подібним в провінції. Нам треба було трохи часу, щоб прискорити наші дії, - продовжила посадовиця. - Тепер ми відчуваємо себе набагато впевненіше, тому що можемо швидше реагувати".

Лапоінт запевнила, що експерти вивчатимуть закономірності смертей, зокрема регіони, в яких вони відбулися, вік і стать людини, будь-які основні захворювання, які у них могли бути, і тип житла померлих.

Як повідомлялося, у Канаді зафіксували найвищу температуру в історії. Температура в Літтоні, Британська Колумбія, досягла + 46,6 градусів. 

Тим часом в американському штаті Ореґон в середу, 30 червня, заявили про понад 60 смертей, пов'язаних із аномальною спекою.

Новини світу: у Канаді від спеки за тиждень загинуло сім десятків людей

Новини світу: у Канаді від спеки за тиждень загинуло сім десятків людей

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Погодні аномалії
Дата публікації
Перегляди
1734
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація