У Канаді засудили руандійця, винного в геноциді і військових злочинах

Суд Канади засудив громадянина Руанди, винного у військових злочинах, злочинах проти людяності, вбивствах і згвалтуваннях етнічних тутсі в 1994 році, до довічного ув'язнення. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Вперше з часу прийняття в Канаді закону про боротьбу із злочинами проти людства, тут засуджений злочинець, визнаний винним в геноциді народу тутсі в Руанді.

Злочини інкриміновані Дезіре Муньяньезе, були здійснені в 1994 році, коли в Африці вибухнула громадянська війна, що понесла життя як мінімум 800 тис. людей.

Суд, що створив перший прецедент для подібних звинувачень, визнав Муньяньезу повністю винним і засудив його до довічного ув'язнення з правом просити дострокового звільнення лише через 25 років.

Муньяньеза був арештований офіцерами RCMP в 2005 році. З врахуванням часу, проведеного в камері попереднього ув'язнення, йому залишилося пробути у в'язниці 21 рік.

"Обвинувачений - освічена людина, вихідець з пристойного суспільства, сам обрав шлях вбивств, насильства і утисків в ім'я переваги своєї етнічної групи", - пояснив своє рішення квебекський суддя Андре Подіни.

Читайте також:

Мілошевича посадили на 33 роки

Судять головних "червоних кхмерів"

Члену ЕТА дали 14 років за погрози слідчому

"Івану Грозному" Дем’янюку інкримінують 28 тисяч вбивств

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: