Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У канадському Торонто з'явився меморіал жертвам Голодомору

У відкритті взяв участь мер найбільшого міста Канади.

У найбільшому місті Канади Торонто відкрили меморіал жертвам Голодомору в Україні 1932-33 років.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Скульптуру розмістили на території Виставкової площі, неподалік від аеропорту Торонто та набережної озера Онтаріо. Повідомляється, що на спорудження меморіалу витратили близько 1,2 млн дол. Більшість цієї суми було зібрано зусиллями української діаспори за допомогою індивідуальних пожертв.

Серед високопосадовців, до офіційної церемонії приєдналися мер Торонто Джон Торі, глава МЗС Канади Христя Фріланд і перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів. Загалом же, на відкритті було близько 100 людей.

“Українська громада Канади протягом багатьох років, коли пам’ять про Голодомор приховувалася, берегла її та змогла повернути до України. Це дуже важливий внесок і я особливо вдячна старшим членам нашої громади, які підтримували цю пам’ять”, - сказала міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд.

Нагадаємо, нещодавно мер столиці американського штату Техас, міста Остіна, підписав документ про вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні та визнання цієї трагедії геноцидом українського народу.

ВідеоСенат США визнав Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу

Геноцидом українського народу визнав Сенат США Голодомор 1932-33 років. Резолюцію від обох партій сенатори ухвалили одностайно. Документ закликає вшанувати пам'ять мільйонів українців, які померли від голоду з волі тоталітарного режиму Сталіна. Резолюція закликає до розповсюдження інформації про штучну природу цієї трагедії. 

Сенат США визнав Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу

Залиште свій коментар

Вибір редакції