У Каталонії прийнятий закон, що регламентує свята з биками

У Каталонії биків більше не вбиватимуть, але розважати публіку вони будуть і надалі.

Через два місяці після того, як каталонський парламент заборонив в автономії кориду, ті самі депутати схвалили законопроект, що захищає інші традиції, пов'язані з биками, наприклад, "корребоус".

Це святкування, під час яких бики не померають, але ході подібних "ігор" тварини все рівно страждають, відчуваючи важкий стрес, і можуть померти від інфаркту.

Найбільше суперечок викликає свято "боу емболат": бика знерухомлюють, зв'язавши його, на роги надягають металеву конструкцію з двома кулями з легкозаймистого матеріалу і підпалюють їх. Потім бика відпускають, і він бігає по вулицях селища чи по арені із запаленими смолоскипами.

Законопроект встановлює правила проведення подібних видовищ і регулює час, протягом якого тварина може в них брати участь. Так, для "боу емболат" встановлено граничний час в півгодини, при цьому палаючі факели бик може носити на рогах не більше 15 хвилин.

Документ також забороняє участь у цих святах осіб молодше 14 років, які можуть бути лише глядачами.

Відповідно до законопроекту, організатори свят, які будуть дозволені тільки в тих муніципалітетах, де вони проводилися здавна, повинні будуть в письмовому вигляді зобов'язатися зробити все, щоб "тварина не піддавалася жорстокому ставленню". Бики повинні будуть проходити медичний огляд до і після видовища, щоб можна було визначити, чи було тварині завдано яку-небудь шкоду.

Законопроект передбачає різні штрафи - від 50 до 150 тисяч євро - за недотримання норм, встановлених законом, зокрема, в тому, що стосується гігієни, безпеки і цивілізованого ставлення до тварини.

Нагадаємо, що у липні кориду в Каталонії заборонили через жорстоке ставлення до тварин. Тоді автономія стала другою в Іспанії після Канарських островів, що відкинула криваву традицію, якій сотні років.

Читайте також:

В Іспанії бик вирвався з арени і покалічив 30 людей

Іспанська Каталонія заборонила кориду

12-річний мексиканець став наймолодшим тореадором

На світ з'явився перший клонований бойовий бик

ВідеоУ Каталонії прийнятий закон, що регламентує свята з биками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: