У Каталонії силовики оточили парламент напередодні ймовірного оголошення незалежності

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правоохоронців стягнули задля безпеки.

Каталонська поліція взяла під контроль будівлю парламенту автономії напередодні виступу президента Женералітета Каталонії Карлеса Пучдемонта, який може оголосити про незалежність  іспанського регіона

Силовики закрили для відвідувачів Барселонський парк Ciutadella, на території якого розташована парламентська будівля, та розмістили під входами поліцейські авто. Чергують біля входів численні правоохоронці.

За даними ВВС, до таких заходів вирішили вдатися з поглядів безпеки після масових недільних демонстрацій противників відділення автономії від Іспанії.

Європейська комісія, тим часом, повторила свій заклик до діалогу в Іспанії, щоб покласти край кризі в Каталонії, зважаючи на можливе оголошення незалежності автономії. 

Нагадаємо, 1 жовтня в Каталонії відбувся референдум про незалежність Каталонії, який не визнала центральна влада Іспанії.

Поліція вирішила "заспокоїти" незгодних з офіційним Мадридом гумовими кулями і кийками. Внаслідок таких дій постраждали сотні каталонців.

Король Іспанії Філіпп VI у своєму зверненні до іспанців назвав референдум в Каталонії незаконним і звинуватив регіональну владу в тому, що вона проводила голосування поза законом і демократії і прагне «порушити єдність Іспанії».

Глава регіонального уряду Карлес Пучдемон зі свого боку заявив, що Каталонія проголосить незалежність від Іспанії.

6 жовтня влада Каталонії оприлюднила офіційні результати голосування . "За" незалежність віддали голоси 90,18% респондентів, а "проти" виступили 7,83% виборців. Ще 1,98% вважали за краще не писати що-небудь на бланку для голосування. Явка становили 43%. 

Фотогалерея Мітинг проти незалежності Каталонії (29 фото)

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції