Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На вулиці Барселони 1 жовтня вийшло близько 180 тисяч осіб.

У першу річницю проведення референдуму про незалежність Каталонії в понеділок, 1 жовтня, в Барселоні відбулися масові акції протесту.

Йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Багатотисячні протести у Барселоні закінчилися вночі зіткненнями із поліцією.Протестувальники оточили будівлю регіонального парламенту та прийшли під поліцейську штаб-квартиру.

Деякі демонстранти у масках намагалися звести барикади й жбурляли каміння в копів. У свою чергу правоохоронці розганяли протестувальників кийками та гумовими кулями.

Раніше в цей день мітингарі перекрили головні автодороги та залізницю в Каталонії. Але, за даними поліції, це не призвело до значних порушень у роботі транспорту в регіоні.

ВідеоБагатотисячні протести у Барселоні закінчилися зіткненнями із поліцією

Нічні сутички у буремній Каталонії. Багатотисячні протести у Барселоні закінчилися зіткненнями із поліцією. Напередодні прихильники незалежності організували багатотисячну ходу. Так вирішили відзначити річницю незаконного референдуму про відокремлення від Іспанії. Протестувальники оточили будівлю регіонального парламенту. Прийшли ще й під поліцейську штаб-квартиру. 

Багатотисячні протести у Барселоні закінчилися зіткненнями із поліцією

Нагадаємо, що розпал каталонської кризи припав на осінь 2017-го - саме тоді регіональна влада ініціювала незаконний референдум про незалежність від Іспанії. Проте в Іспанії заявили, що не послаблять контроль над Каталонією та скасували автономію регіону, ув’язнили кількох місцевих політиків та призначили перевибори парламенту. Щоправда, блок прихильників незалежності знову на них переміг.

Цього річ у суботу, 29 вересня, сталися сутички із правоохоронцями – у Барселоні демонстрація прихильників незалежності зіткнулась із колоною поліцейських. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції