У Каталонії затримали шість босів "російської мафії"

В Іспанії затримали шістьох осіб, яких підозрюють у відмиванні грошей, шахрайстів і членстві в організованій злочинності.

Іспанські правоохоронні органи затримали шістьох осіб, яких вони вважають босами "російської мафії". Операція була проведена в ніч на 16 червня в північно-східному регіоні Каталонії.

Затриманих підозрюють у відмиванні грошей, шахрайстві і членстві в організованій злочинності. Серед них громадяни п'яти країн - Росії, України, Вірменії, Казахстану та Узбекистану.

На думку поліції, затримані є "злодіями в законі" і займаються фінансовим забезпеченням злочинної діяльності мафії. Одного з них, який імовірно очолює угруповання, заарештували в аеропорту Барселони, в якому він здійснив проміжну посадку. Ця людина прямувала з Дубая в Амстердам.

Імена затриманих не називаються, вони будуть доставлені в Мадрид. У Каталонії тим часом тривають обшуки в місцях проживання підозрюваних і пов'язаних з ними компаніях. За даними поліції, кримінальні гроші вкладалися в покупку готелів і ресторанів. Крім того, накладено арешт на 30 автомобілів, що належать підозрюваним.

Офіційно в поліції підтвердили затримання шести осіб в ході операції в Каталонії, але відмовилися коментувати їх приналежність до "російської мафії".

Іспанські ЗМІ припускають, що нові затримки пов'язані з масштабною міжнародної спецоперацією, проведеної в березні 2010 року. Тоді в Іспанії, Австрії, Німеччині, Італії, Франції і Швейцарії було затримано близько 70 осіб, серед яких були громадяни Росії, Грузії та Вірменії.

Згодом затримане угруповання ЗМІ перейменували на "грузинську мафію", так як її імовірно очолював "злодій в законі" Кахабер Шушанашвілі, який також потрапив до рук правоохоронних органів.

Читайте також:

В Одесі затримали найвпливовішого слов'янського злодія в законі

Російського злодія Діда Хасана вислали з України під фальшивим приводом

У Греції розстріляли російського злодія в законі, помстившись за смерть Япончика

Новим "хрещеним батьком" російської мафії став Дід Хасан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: