У Каїр введені армійські підрозділи і бронетехніка

В Каїр увійшла армія. Демонстранти з радістю зустріли солдатів, вбачаючи в них захист від поліцейських, які весь день намагалися розігнати виступи.

Підрозділи єгипетської армії, що знаходилися під час заворушень за межами міст, увечері 28 січня були введені в центр Каїра.

Відповідні кадри були показані в прямому ефірі телекомпанії "Аль-Джазіра". Як випливає з відео, демонстранти з радістю зустріли солдатів, вбачаючи в них захист від поліцейських, які весь день намагалися розігнати виступи.

Раніше саме так сталося в Тунісі, де військові стали на бік учасників демонстрацій, що домоглися в результаті зміни авторитарного режиму.

У той же час поки залишається неясним, на чиєму боці - демонстрантів чи органів влади - виступить армія. У Єгипті армія є дуже важливим суспільним інститутом, граючи самостійну роль в місцевій політиці.

Крім того, з 18:00 місцевого часу (аналогічно за Києвом) до 7 ранку в Каїрі було оголошено комендантську годину.

Антиурядові виступи в Єгипті тривають вже три дні. За цей час кілька людей було вбито, десятки отримали поранення. У Каїрі влада заарештувала єгипетського дисидента і колишнього главу МАГАТЕ Мохамеда ель-Барадея. Про його подальшу долю наразі нічого невідомо.

Влада відключила в країні Інтернет, через який демонстранти планували свої дії. Але незважаючи на це, маніфестантам вдалося відбити у поліції як мінімум два міста - Суец і Олександрію.

За словами очевидців, у цих містах не видно поліцейських, а їхні мешканці "святкують свою перемогу".

Читайте також:

Єгипетські демонстранти захопили Суецький канал, у відповідь влада заарештувала главу опозиції

У Каїрі пролилася перша кров: троє вбитих, десятки поранених

Американці передбачили швидку смерть президента Єгипту

Кровопролиття в Тунісі: президент втік, влада перейшла до військових

ВідеоУ Каїр введені армійські підрозділи і бронетехніка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: