У Казахстані на День перемоги заблокували низку новинних сайтів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На цей день заборонена у країні організація запланувала політичні акції.

На День перемоги 9 травня у Казахстані заблокували низку новинних агентств та сайтів.

Про це пише казахстанське бюро "Радіо Свобода", яке теж опинилося серед заблокованих.

Доступ до сайтів є лише за кордоном, а також за використання VPN-сервісів. Також не відкривається і сайт Казахстанського бюро із прав людини. Редакції ЗМІ повідомили, що продовжуватимуть роботу у соціальних мережах.

Причиною такого блокування можуть бути анонсовані акції забороненої в країні організації "Демократичний вибір Казахстану". Активісти цієї організації планують провести по всій країні мітинги паралельно акціям "Безсмертний полк", які активно підтримує влада.

Нагадаємо, 1 травня під час протестів у столиці Нур-Султан і місті Алмати поліція з кийками доправляла до відділків десятки людей. Активісти вийшли на вулиці із закликами бойкотувати майбутні дострокові президентські вибори. Частина казахстанців вважає, що цьогорічні червневі вибори будуть нечесними. Головного кандидата в президенти Касима-Жомарта Токаєва називають маріонеткою старої влади.

ВідеоЗатримання опозиціонерів і мітингарів відбулись у Казахстані

Під час протестів у столиці Нур-Султан і місті Алмати поліція з кийками доправляла до відділків десятки людей. Активісти вийшли на вулиці із закликами бойкотувати майбутні дострокові президентські вибори. Волевиявлення оголосили після того, як попередній очільник країни Нурсултан Назарбаєв раптово покинув посаду. Частина казахстанців вважає, що цьогорічні червневі вибори будуть нечесними. Головного кандидата в президенти Касима-Жомарта Токаєва називають маріонеткою старої влади.     

Затримання опозиціонерів і мітингарів відбулись у Казахстані

Залиште свій коментар

Вибір редакції