Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Казахстані новий президент склав присягу

Токаєв пообіцяв "вірно служити народу".

Касим-Жомарт Токаєв склав присягу президента Казахстану до обрання нового глави держави.

"Урочисто присягаюся вірно служити народу Казахстану, суворо дотримуватися Конституції і законів Республіки Казахстан, гарантувати права і свободи громадян, сумлінно виконувати покладені на мене високі обов'язки президента Республіки Казахстан", - сказав він, поклавши руку на Конституцію.

У своїй промові Токаєв відзначив заслуги Нурсултана Назарбаєва і досягнення Казахстану за часів його правління. Токаєв заявив, що Назарбаєв увійде в історію.

Токаєв урочисто отримав посвідчення, нагрудний знак, штандарт президента і орден "Алтин Киран" ("Золотий орел"), який є символом влади. Його повноваження будуть анульовані після обрання нового президента в 2020 році. 

Касим-Жомарт Токаєв навчався у Московському державному інституті міжнародних відносин МЗС СРСР, проходив переддипломну практику в посольстві СРСР в Китайській Народній Республіці. Після випуску потрапив на службу до Міністерства закордонних справ СРСР та був призначений на посаду до посольства в Сингапурі. Новий президент має ступінь доктора політичних наук, є автором багатьох праць з питань міжнародних відносин. Є членом Всесвітньої академії гуманітарних і природничих наук, член Ради "мудреців" Мюнхенської конференції з безпеки, почесний професор Шеньчженьського університету, почесний професор і почесний доктор Дипломатичної академії МЗС Росії, а також член її піклувальної ради, почесний президент Казахстанської Ради з міжнародних відносин.

Вільно володіє казахською, російською, англійською та китайською мовами, знає французьку мову. Одружений, має сина. 

ВідеоНезмінний глава Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив, що йде з посади

Він очолював країну впродовж трьох десятиліть - іще з радянських часів, коли був першим секретарем місцевої Компартії. Про свою відставку 78-річний Назарбаєв оголосив у прямому ефірі, під час звернення до нації. Обов'язки глави держави виконуватиме очільник Сенату країни.  

Незмінний глава Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив, що йде з посади

Залиште свій коментар

Вибір редакції