У Казахстані проходять вибори

У Казахстані розпочалося голосування за кандидатів у депутати мажілісу і масліхатів.

У Казахстані розпочалося голосування за кандидатів у депутати мажілісу (нижня палата парламенту) і масліхатів (місцеві представницькі органи).
 
Вибори до парламенту було призначено після того, як у червні депутати мажіліса попереднього скликання добровільно склали свої повноваження, щоб змогли запрацювати всі законодавчі поправки, внесені раніше до Конституції країни. 

Зокрема, у нового складу палати з`явиться можливість давати згоду на призначення прем`єр-міністра республіки, а також більшості членів урядового кабінету. Відповідно до поправок, внесених до Конституції, дев`ять депутатів мажіліса буде обрано Асамблеєю народів Казахстану. Вибори від Асамблеї народів Казахстану пройдуть 20 серпня. 

У парламентських виборах візьмуть участь Загальнонаціональна соціал-демократична партія, Народно-демократична партія ”Нур Отан” (”Світло Вітчизни”), Партія Патріотів Казахстану, Казахстанська соціал-демократична партія ”Ауїл” (”Аул”), Демократична партія Казахстану ”Ак жол” (”Світлий шлях”), Партія ”Руханіят” (”Розум”), Комуністична Народна партія Казахстану. 

Усього, за уточненими даними, ЦВК зареєстрував за партійними списками 377 кандидатів у депутати мажіліса.
Голосування закінчиться о 20.00 за місцевим часом (о 17.00 за київським).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: