У Казахстані вирішили відмовитися від акції "Безсмертний полк". Але поки в одному місті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Таке рішення було прийнято після звернення учасників акцій попередніх років.

Влада казахстанського міста Актобе вирішила відмовитися від проведення акції "Безсмертний полк", яка мала відбутися 9 травня. Про це повідомляється на сайті міської адміністрації.

Зазначається, що таке рішення було прийнято після звернення учасників акцій попередніх років, які поскаржилися на викинуті на смітники портрети загиблих на війні.

Також влада висловила побоювання, що через проведення акції на дорогах можуть утворитися затори, що додасть жителям міста великих незручностей.

Як зазначили в адміністрації, організатори подібних заходів повинні були за 10 днів до проведення акції подати заяву до органів виконавчої влади, проте цього не було зроблено.

Місцянам запропонували альтернативу – прийти 9 травня до місцевого парку та вшанувати пам'ять загиблих.

Нагадаємо, нещодавно глава МЗС України Павло Клімкін запропонував альтернативу "Безсмертному полку" – взяти портрети замордованих сталінськими репресіями. Так він відповів на заклик телеканалу "Інтер" провести в Києві акцію "Ніхто не забутий. Ніщо не забуте" аналогічну російській акції "Безсмертний полк".

ВідеоУ столиці пропагандистська акція "Безсмертний полк" закінчилася провокацією та штовханиною

Понад два десятки затриманих, штовханина, образи і облитий лайном та зеленкою голова "Росспівробітницва" Костянтин Воробйов. Такі підсумки відзначення Дня перемоги в Україні. Найбільше провокацій зафіксували в Києві під час пропагандистської акції "Безсмертний полк". 

У столиці пропагандистська акція "Безсмертний полк" закінчилася провокацією та штовханиною

Залиште свій коментар

Вибір редакції