У Казахстані війська штурмують захоплену ув'язненими  колонію

В даний час засуджені забарикадувалися на території колонії. Штурм колонії здійснюють 120 військовослужбовців, 60 співробітників зазначеного виправного закладу, один БТР.

В Акмолинській області Казахстану в колонію загального режиму ЕЦ-166/25 в селищі Гранітний 11 серпня введені військовослужбовці внутрішніх військ для втихомирення ув'язнених.

Заступник прокурора області Серік Хайруллін повідомив, що штурм колонії здійснюють 120 військовослужбовців, 60 співробітників зазначеного виправного закладу, один БТР.

Увечері 9 серпня в цій колонії кілька засуджених влаштували бійку. За словами начальника департаменту кримінально-виконавчої системи Мін'юсту в Акмолинській області Жаната Кешубаєва, "була бійка між негативно налаштованими і позитивними засудженими, що дотримуються режиму".

Кешубаєв повідомив, що "в результаті в санчастину з різними побоями потрапили дві людини, двоє засуджених вчинили в цей же час порізали животи лезами". 11 серпня стало відомо про нові ушкодження.

Тим часом, Хайруллін повідомив, що в даний час засуджені забарикадувалися на території колонії. "Ще до введення військ декілька в'язнів нанесли собі шкоду, зараз їм надається медична допомога", - сказав заступник прокурора області, не уточнивши їхню кількість.

Читайте також:

Поліція Стокгольма взяла штурмом банк із заручниками (відео)

У Примор'ї силовики знищили двох підозрюваних у нападах на міліціонерів

400 українців влаштували штурм угорсько-українського кордону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: