Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Казахстані затримали українського журналіста - ЗМІ

Він проводив тренінг з журналістики, організований казахським колегою.

У Казахстані під час тренінгу з перевірки фактів затримали українського журналіста

Про це повідомляє видання factcheck.kz.

Журналіст із Казахстану Лукпан Ахмедьяров влаштував тренінг із журналістики у місті Уральськ. На захід запросили українського медійника Олександра Гороховського, який розповідав про практику та методологію фактчеку, тобто перевірки фактів. 

Проте під час лекції до будівлі, де відбувався захід прибули співробітники поліції. Вони забрали у Гороховського міграційну картку та звинуватили у незаконній трудовій діяльності на території Казахстану. 

Правоохоронці заявили, що їм надійшло повідомлення на номер 102 про те, що в цьому місці начебто проводиться лекція "щодо України". Організатор заходу опублікував відеозапис розмови з поліцією.  

Вот как сотрудник полиции обосновал задержание Александра Гороховский. Слушайте внимательно, в этом видео он отчётливо называет имя "бдительного" гражданина. Рауль Упоров Тамара Еслямова Тамара Калеева Джохар Утебеков Мұхтар Тайжан Сергей Дуванов Ivar Dale Ирина Медникова Составили адмпротокол. Миграционную карту Александр Гороховский изъяли. Вручили повестку в суд на понедельник.

Опубліковано Лукпаном Ахмедьяровим Субота, 15 вересня 2018 р.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції