Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розпочався з'їзд партії "Альтернатива для Німеччини".

Сьогодні в суботу, 22 квітня, у німецькому місті Кельн розпочався з'їзд євроскептичної і антиімміграційної партії "Альтернатива для Німеччини".

У зв'язку з цим на вулиці міста з плакатами вийшли демонстранти, аби проявити свою незгоду з діяльністю партії. Про це повідомляє Reuters.

Зокрема, на банерах видніються такі гасла, як: "Годі! Об'єднаймося проти фашизму"; "АДН — це не альтернатива! Ми проти партії багатіїв" тощо.

Від початку німецькі силовики готувалися до нових заворушень під час з'їзду антиіммігранстської партії в той час, як ліві закликали до його зірвання.

Згодом таки почали затримання перших активістів: на оприлюднених фото видно, як силовики ведуть порушників попід руки. Наразі причини затримання невідомі.

Нагадаємо, вибори до Бундестагу в Німеччині відбудуться 24 вересня 2017 року. Між собою змагатимуться ХДС, СДП та інші партії, зокрема, скандальна "Альтернатива для Німеччини". Після парламентських виборів буде обрано канцлера країни.

25 лютого відбувся з'їзд партії "Християнсько-демократичний союз", на якому нинішню канцлерку Німеччини Ангелу Меркель знову висунули кандидаткою на цю посаду. 

З'їзд Соціал-демократичної партії Німеччини 19 березня обрав головою партії Мартіна Шульца, за нього було віддано 100 відсотків голосів, крім того, його висунули кандидатом у канцлери Німеччини.

Водночас ЗМІ повідомляють, що у Німеччині готуються до кібератак з боку Росії під час виборів.

Відео Російські хакери хочуть підірвати стабільність у Німеччині

Залиште свій коментар

Вибір редакції