Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кенії 80-річна жінка налагодила бізнес і власноруч обслуговує авто

Про цього майстра в Найробі ходять легенди.

У Кенії до автомайстерні 80-річної жінки-механіка вишиковуються черги. Вона здобула репутацію одного з найкращих спеціалістів у Найробі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Замість того, щоб зустріти старість у заміському будинку з родиною, Сесилія Кімінда встановлює у машини аудіо-системи. Жінка вже три десятиліття займається саме цією справою.

ВідеоАвтомайстерня 80-річної бабусі стала однією з найпопулярніших у Кенії

До автомайстерні 80-річної кенійки вишиковуються черги, бо жінка стала одним з найкращих спеціалістів у Найробі. Замість того, щоб зустріти старість у заміському будинку з родиною, Сесилія Кімінда встановлює у машини аудіо-системи. 

Автомайстерня 80-річної бабусі стала однією з найпопулярніших у Кенії

Технічні знання Сесилія здобувала з підручників свого онука, а нині може не лише працювати з найсучаснішою технікою, а й навіть допомагає на місцевому радіо. Також бабця управляє власним підприємством, яке продає звукові системи.

Постійні клієнти називають Сесилію дуже відповідальною людиною та професіоналом своєї справи. Жінка зізнається, що деякі автовласники приїздять не для того, щоб отримати послуги, а просто перевірити, чи вона існує насправді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції