Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кенії у власному будинку вбили провідного світового борця з торгівлею слоновою кісткою

Поліція вважає, що вбивство сталося під час пограбування.

Есмонд Бредлі-Мартін, один із провідних борців із незаконною торгівлею слонової кістки та рогами носорогів, був убитий у столиці Кенії Найробі.

Про це повідомляє The Telegraph.

75-річного чоловіка знайшли у своєму будинку з пораненням шиї у неділю. Колишнього Спеціального посланника ООН з охорони носорогів, який нещодавно повернувся з науково-дослідницької поїздки до М'янми, знайшла його дружина.

Поліція, яка розслідує смерть Есмонда Бредлі-Мартіна, підозрює, що зоозахисника вбили під час пограбування. Нападники наразі не встановлені.

Есмонд Бредлі-Мартін, його дружина Кріззе Мартін та його колеги зробили дуже багато для викриття ринків з торгівлі слоновою кісткою і рогів носорога, торговців людьми. Бредлі-Мартін був автором кількох новаторських звітів про контрабанду рогів носорогів та слонової кістки в Кенії, а також торгівлі Китаєм, В'єтнамом та Лаосом.

Нагадаємо, в Африці лише за два роки заради збагачення за рахунок нелегального продажу слонової кістки, злочинні мережі винищили понад 100 тисяч слонів. Зокрема, Східна Африка втратила близько 24 тисяч тварин, Центральна – 42 тисяч, а у Південній Африці було убито 41 тисячу слонів. Лише за 7 років загальна популяція величезних ссавців скоротилася з 550 тисяч тварин до 470 тисяч. 

Для того, аби доправити цінну слонову кістку з Африки до Азії, місцеві браконьєри відправляють "товар" на ринки, звідки їх найчастіше перевозять у величезних контейнерах із легальною продукцією. Пізніше, кістка морем потрапляє на оптові ринки Китаю, де вартість її зростає у десятки разів. 

слоны

Залиште свій коментар

Вибір редакції