У Киргизії кількість жертв зіткнень зросла до 170 осіб

На ранок 15 червня всього число тих, хто звернувся за медичною допомогою по Ошській і Джалал-Абадській областях склало 1,762 тисячі чоловік, з них госпіталізовано 826, 798 чоловік одержали амбулаторну допомогу

Кількість жертв зіткнень, що спалахнули на півдні Киргизії на міжнаціональному грунті, зросло до 170 чоловік

"За повідомленням штабу Мінохорониздоров'я, на ранок 15 червня всього число тих, хто звернувся за медичною допомогою по Ошській і Джалал-Абадській областях склало 1,762 тисячі чоловік, з них госпіталізовано 826, 798 чоловік одержали амбулаторну допомогу:, - йдеться в повідомленні агентства АКІ Прес.

Зіткнення між киргизами та узбеками розпочалися в ніч на 11 червня в південній столиці Киргизії місті Ош, а потім перекинулися на сусідню Джалал-Абадську область. Сторони конфлікту звинувачують один одного в розв'язуванні конфлікту і застосуванні насильства.

Міжнародні організації не поспішають з висновками.

Члени Ради безпеки ООН на екстрених консультаціях 14 червня засудили те, що відбувається на півдні Киргизії, закликали до негайного припинення кровопролиття, відновлення порядку і верховенства закону, а також забезпечення безперешкодного надання гуманітарної допомоги постраждалим від насильства мирним громадянам.

Читайте також:

Узбекистан закрив кордон для біженців з Киргизстану

Очевидці бійні в Киргизії: з машин без номерів розстрілювали усіх без розбору

Бакієв у Білорусі розкаже, що відбувається в Киргизії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: