У Киргизії опозиціонери вбили голову МВС

Голова МВС Киргизії, якого раніше захопили в заручники опозиціонери, від отриманих поранень помер дорогою до лікарні. В країні тривають кровопролитні сутички.

У Киргизії вбитий голова МВС Молдомуса Конгатієв, повідомляють правозахисники.

Конгатієв отримав поранення в місті Талас, куди приїхав, щоб керувати ліквідацією вуличних заворушень. Міністр помер дорогою до лікарні. Офіційно ця інформація ще не підтверджена.

Раніше повідомлялося, що Конгатієв у Таласі був захоплений демонстрантами. Разом з головою МВС учасники безладів захопили віце-прем'єра Акилбека Жапарова і губернатора Таласької області Бейшенбека Болотбекова. Повстанці захопили там будівлу УВС.

Крім того прихильники опозиції взяли під контроль державну телерадіокорпорацію Киргизії. Опозиція не стала використовувати ДТРК у своїх цілях, а просто розгромила будівлю. У даний момент телебачення Киргизії припинило мовлення. Населення змушене обмінюватися інформацією за допомогою Інтернету та засобів мобільного зв'язку.

Президент Киргизії Курманбек Бакієв 7 квітня підписав указ про введення в країні надзвичайного стану.

У Бішкеку між тим тривають сутички між учасниками заворушень і співробітниками силових структур, що охороняють будівлю уряду.

В результаті зіткнень, за останніми даними, загинули 12 людей, більше ста людей постраждали.

Опозиціонери неодноразово намагалися штурмувати будівлю уряду. Повідомляється, що по них відкрили вогонь снайпери. Опозиціонеру відстрілюються зі зброї, відбитої у правоохоронців.

Учасники безладів захопили кілька машин ОМОНу та кілька одиниць зброї, в тому числі кілька автоматів Калашникова і гранатомет "Муха".

Читайте також:

Число жертв зіткнень у Киргизії досягло 12 людей

У Киргизії введено надзвичайний стан

Киргизькі опозиціонери захопили машини ОМОНу, автомати та гранатомет
 

ВідеоПротести опозиції у Киргизії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: