У Киргизії помер генконсул Росії

Мухамаджан Зіганшин помер 15 травня в киргизькому місті Ош.

Генеральний консул Росії Мухамаджан Зіганшин помер 15 травня в киргизькому місті Ош, повідомляє АКІpress. Причиною смерті стала раптова зупинка серця, Зіганшину було 58 років.

Зіганшин народився в Узбецькій РСР, закінчив факультет міжнародних відносин МДІМВ і Дипломатичну академію МЗС Росії. Працював у центральному апараті міністерства, а також закордонних установах МЗС СРСР і РФ в Туреччині, Грузії та США. Працювати в Киргизії розпочав у 2006 році, консульство в Оші очолив у грудні 2007 року. Перебував у дипломатичному ранзі надзвичайного і повноважного посланника другого класу.

Посольство РФ в Киргизії висловило співчуття рідним Зіганшина.

Нагадаємо, південне місто Ош стало одним із центрів заворушень, які супроводжували зміну влади в Киргизії 2010 року. 13 травня заворушення в Оші, а також в іншому обласному центрі, Джалалабад, поновилися.

Ініціаторами заворушень на півдні країни стали прихильники поваленого президента Курманбека Бакієва. У Джалалабаді і Оші контрреволюціонерам вдалося захопити будівлі обласних адміністрацій, згодом вони були відбиті.

Читайте також:

Росія допоможе Киргизії відновити порядок у країні

У зіткненнях на півдні Киргизії загинули двоє людей, 63 постраждали

Киргизія звинуватила Росію в координації нового повстання на півдні країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: