У Киргизії поновилися сутички міліції та мародерів

Поблизу північної об'їзної дороги Бішкека зібралися близько 500 осіб, які вимагають звільнити затриманих напередодні мародерів.

На північній околиці столиці Киргизстану в районі села Маївка відновилися сутички міліції та загарбників землі.
Поблизу північної об'їзної дороги Бішкека зібралися близько 500 осіб, які вимагають звільнити затриманих напередодні мародерів.

Міліція спробувала відтіснити учасників акції з траси, у відповідь у співробітників правоохоронних органів полетіло каміння.

Нагадаємо, 19 квітня в селі Маївка під Бішкеком почалися заворушення, коли група з тисячі осіб спробувала захопити землі, що належали селянам, в основному, турки-месхетинці. Жителі села чинили їм опір, після чого натовп загарбників кинувся до Бішкеку, по дорозі громлячи машини і закидаючи камінням будинки Маївки.

У межі міста правоохоронним органам столиці вдалося їх зупинити. Однак з настанням темряви мародери повернулися в селище і продовжили погроми. Незабаром голова тимчасового уряду Роза Отунбаєва заявила, що ситуацію в Маївці взято під контроль. За її словами, співробітники киргизької міліції затримали в селі кілька десятків людей, що брали участь в погромах.

За останніми даними, жертвами зіткнень стали три людини, близько 30 отримали поранення. За інфомарцією МВС Киргизстану, на даний момент у Бішкеку і в його передмісті можуть перебувати до 10 тисяч мародерів.

Читайте також:

Звільнений глава МВС Киргизії повернувся на свій пост

Під столицею Киргизії почалися погроми

Нові заворушення в Киргизії: є загиблі, в Бішкек ввели БТР

Скинутий президент Киргизії Бакієв надіслав заяву про відставку факсом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: