У Киргизії противники нової влади рушили країною скидати губернаторів

Після вдалої спроби скинути губернатора в місті Ош, противники нової влади рушили в інші міста на півдні Киргизії, щоб провести місцеві перевороти.

У Киргизії готуються акції протесту проти призначених новою владою керівників областей республіки. Натхнені успішним захопленням адміністрації в місті Ош і зміною губернатора, супротивники тимчасового уряду Киргизії направляються в інші великі міста півдня країни, де збираються провести аналогічні акції. Про це повідомив відновлений на посаді мітингувальниками губернатора Мамасадик Бакіров.

Вранці 13 квітня прихильники Бакірова, знятого з посади після відходу у відставку колишнього президента Киргизії Курманбека Бакієва, увірвалися на перший поверх будівлі обласної адміністрації і зайняли кабінет Сооронбая Жеєнбекова, призначеного новою владою губернатором.
Бакіров після перемоги своїх однодумців відмовився від посади голови області і передав повноваження своєму заступнику Айтмамату Кидирбаєву. Заступник Бакірова працював і в команді нового губернатора.

Кидирбаєв вже виступив перед прихильниками Бакірова, котрі знаходяться на площі, і закликав їх зберігати спокій, дотримуватися правопорядку. Крім того новий губернатор оголосив збір до народного ополчення, щоб не допустити заворушень та мародерства в Оші, а також нових захоплень будівлі адміністрації.

Незважаючи на заклики, прихильники двох губернаторів все-таки влаштували бійку в центрі міста. На даний момент на площі біля будівлі обласної Ошської адміністрації між двома протиборчими сторонами знаходяться міліціонери.

При цьому супротивники не залишають площу і готові до нових сутичок. У числі мітингувальників в основному агресивно налаштовані молоді люди і жінки. Міліція намагається не допустити бійок між ними.

Читайте також:

Киргизькі жінки відбили у нової влади місто Ош

Уряд Киргизії звинуватили у великих хабарах за сприяння втечі Бакієвих

Киргизія направила до Мінська запит про екстрадицію Бакієва

Інтерпол оголосив сина Бакієва в міжнародний розшук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: