У Киргизії визначилися лідери парламентських виборів

До парламенту Киргизії проходять п`ять політичних партій.

У Киргизії за підсумками підрахунку 50 відсотків голосів визначені партії, які, найімовірніше, увійдуть до складу парламенту країни - Жогорку Кенеша. Згідно з попередніми даними, лідирує з результатом у 8,91 відсотки голосів партія "Ата-Журт".

Крім "Ата-Журт" до парламенту, як свідчать попередні результати обробки бюлетенів, проходять партія СДПК (8,39 відсотки), "Ар-Намис" (6,94 відсотки), "Республіка" (6,85 відсотки) і "Ата Мекен"(6,08 відсотки).

Всі інші партії набирають менше необхідних для проходження до парламенту п'яти відсотків. Проти всіх проголосували менше 0,5 відсотка виборців. У загальній складності в киргизький парламент балотувалися представники 29 партій.

Як відзначає ІА Regnum, раніше відрив "Ата-Журт" був більш істотним, а нові дані, що надходять по ходу обробки бюлетенів, свідчать про зниження переваги партії.

Жогорку Кенеш не функціонує в Киргизії з квітня 2010 року, коли парламент був розпущений після державного перевороту. Вибори є одним з кроків щодо формування демократичних інститутів в Киргизії, а також легітимних органів законодавчої та виконавчої влади.

Явка на виборах склала 56,59 відсотка від загального числа виборців.

Читайте також:

На парламентські вибори в Киргизії прийшло півкраїни

Виборам у Киргизії завадили занадто довгі бюлетені

У Киргизії проходять парламентські вибори

У Харкові переховується лідер узбеків Киргизії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: