У Киргизії знайшли золото родичів скинутого президента Бакієва

Нова влада Киргизії виявила готівку та золоті злитки на суму більше 20 мільйонів доларів, що належать оточенню Курманбека Бакієва.

У кількох комерційних банках Киргизії додатково виявили близько 7 мільйонів доларів та золоті злитки, які належать друзям і родичам скинутого президента країни Курманбека Бакієва.

"Це просто ті гроші, які лежали про всяк випадок і на кишенькові витрати", - заявив заступник голови тимчасового уряду республіки, в.о. міністра фінансів Темір Сарієв.

За словами Сарієва, знайдена готівка та золоті злитки на суму більше 20 мільйонів доларів. Точну вартість золота зараз підраховують експерти.

"В оточенні влади ці чиновники себе настільки вільно і безкарно почували, що, отримуючи заробітну плату в 30-40 тисяч сомів, неможливо було б володіти такими капіталами", - зазначив Сарієв.

Кілька днів тому Сарієв вже повідомляв про знахідку, щоправда, тоді мова йшла про суму в 14,5 мільйона доларів.

Нагадаємо, на початку квітня у Киргизії відбувся державний переворот, в результаті якого президента Курманбека Бакієва було усунуто від влади. Він виїхав за кордон, і подав у відставку, але пізніше заявив, що не збирається "відмовлятися від президентства" і закликав світову спільноту не визнавати тимчасовий уряд, який прийшов до влади в Киргизії.

Щодо Бакієва та деяких його родичів нова влада порушила кримінальні справи за звинуваченням у посадових злочинах, корупції тощо. Тимчасовий уряд заявив, що в перші дні заворушень, 7-8 квітня, оточення Бакієва вивело за кордон 200 мільйонів доларів.

Читайте також:

Вигнанець Бакієв не визнав свою відставку з посади президента Киргизії

Бакієв пригрозив у разі арешту втопити Киргизію в крові

Два сина і брат президента Киргизії оголошені у розшук

Киргизія покликала російські війська наводити порядок у країні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: