У Киргизстані депутати принесли в жертву сім баранів, щоб вигнати злих духів з парламенту

Перед початком засідання парламенту Киргизстану депутати здійснили обряд вигнання злих духів, принісши в жертву сім баранів.

Депутати парламенту Киргизстану в четвер, 21 квітня, перед початком засідання провели обряд вигнання злих духів, принісши в жертву сім баранів.

Як розповів спікер парламенту Ахматбек Келдібеков, на вчинення ритуалу з зарплати кожного з 120 депутатів відняли 700 сомів. Частина коштів пішла на жертвопринесення, а частина спрямована на рахунки будинків для престарілих та дитячих інтернатів.

"Ми хочемо, щоб у парламенті й країні запанували мир і злагода", - заявив один з депутатів Жогорку Кенеша.

Водночас, у прес-службі парламенту повідомили, що жертву принесли в пам'ять загиблих у квітні минулого року, а м'ясо жертовних тварин відправлено в будинки престарілих.

Після квітневої революції минулого року в Киргизстані, що супроводжувалася численними жертвами, будівлю уряду на центральній площі Ала-Тоо було передано Жогорку Кенешу, а уряд і адміністрація президента переїхали на Стару площу в колишні приміщення парламенту.

Будівля уряду Киргизстану захоплювалася і була майже повністю розгромлена учасниками мітингу двічі: під час повалення першого президента Аскара Акаєва в березні 2005 і в квітні 2010 року, коли влади позбувся наступний глава держави Курманбек Бакієв.

Після цього громадськість республіки запропонувала перепрофілювати "нехороший дім" у Палац молоді. Проте тимчасовий уряд вирішив по-іншому.

Частина забобонно налаштованих громадян впевнена, що кров, пролита біля стін будівлі уряду, несе в собі негативну енергетику і не дає парламентарям спокійно займатися законотворчістю, приводячи до постійних конфліктів і навіть бійок між ними.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що президент Пакистану Асіф Алі Зардарі у своїй резиденції ввів у практику жертвоприношення чорної кози для захисту від вроків.

Читайте також:

Сейсмологи передбачили потужний землетрус у Киргизії, схожий на японський

Землетрус в Японії спричинив десятиріччя катастроф

Гангстери якудза прийшли на допомогу постраждалим від землетрусу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: