У Киргизстані може з'явитися "Пік Володимира Путіна"

Депутати киргизького парламенту повинні розглянути рішення уряду про надання одній з вершин Тян-Шаню імені Путіна.

 Комітет киргизького парламенту у вівторок, 11 січня, розгляне схвалений урядом республіки законопроект про присвоєння географічної назви "Пік Володимира Путіна" безіменному Тян-Шанського четирехтисячніку. Про це повідомила представник прес-служби парламенту Киргизстану.

"Комітет Жогорку Кенеша (однопалатний парламент) з конституційного законодавства, державного устрою, законності і місцевому самоврядуванню розгляне на своєму засіданні серед інших питань також внесений урядом законопроект" Про присвоєння географічної назви "Пік Володимира Путіна" безіменній вершині висотою 4446 метрів Киргизького хребта в басейні річки Ак-Суу, в Московському районі Чуйської області республіки ", - повідомила представник прес-служби парламенту.

Раніше рішення уряду республіки схвалили місцеві влади Московського району, де розташована гірська вершина.

У Киргизстані один з високогірних піків вже носить ім'я російського політика - першого президента Росії Бориса Єльцина. Ім'я Єльцина також присвоєно Киргизько-Російському Слов'янському університету республіки.

Також першому президенту Росії встановлено пам'ятник на узбережжі високогірного озера Іссик-Куль - за особливий внесок у розвиток дружніх взаємовідносин між Росією і суверенною Киргизстаном.

Що до Путіна, то на честь діючого глави російського уряду вже названо кілька об'єктів. Зокрема, у 2010 році молодіжні громадські організації Чечні створили патріотичний клуб "Путін". Також кілька років тому в Грозному проспект Перемоги був перейменований на проспект Путіна.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков після переймування проспекту зазначив: прем'єр  бажав би, щоб таких ініціатив не було, але забороняти їх, как пропозиції влади суб'єктів федерації, він не може.

Нагадаємо також, що під Петербургом працює єдиний у світі "Музей Путіна", де представлено, зокрема, близько 50 особистих речей російського прем'єра.

Читайте також:

Спеціально для Путіна у Фінляндії створили "швидку допомогу"

Андрухович назвав Януковича пародією на Путіна

У Росії зняли черговий мультфільм про Путіна та Мєдвєдєва (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: