Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кирила відреагували на поведінку священника, який травмував дитину на хрещенні

В єпархії вважають, що священник сам недопрацював і його поведінка була грубою.

У Московському патріархаті вважають неприпустимим поведінку священника, який травмував дитину під час обряду хрещення.

Про це заявив керівник прес-служби патріарха Московського і всієї Русі священик Олександр Волков.

За його словами, священник був грубим під час здійснення таїнства. "Каналами поширилася інформація з додатком зйомки про священника, який, судячи з відео, здійснив таїнство хрещення грубо, а з людьми спілкувався, судячи з опису, неадекватно. Поведінка священника на відео, звичайно, ж неприпустима. Такого бути не повинно", - написав єпископ Сава.

Він зазначив, що брутальна поведінка священнослужителя під час проведення таїнства виключена. "Про те, що було сказано (на відео цього немає), потрібне розслідування єпархією. Так, потрібно закликати батьків готуватися до таїнства, в тому числі вивчити хоча б "Отче наш". Але священнику, якщо взявся хрестити, поводитися грубо під час таїнства, тим більше з причини власної недоробки, категорично не можна", - додав заступник керівника справами Московської патріархії.

Нагадаємо, в Марієнбурзькому покровському храмі в російському Гатчині під час таїнства хрещення була травмована дитина. Ігумен Фотій (Нечепоренко) з силою занурював дитину у воду під нестямні крики матері і самого малюка. На кадрах видно, як священнослужитель не дає жінці забрати дитину назад.

Залиште свій коментар

Вибір редакції