У китайському зоопарку від голоду померли 11 тигрів

11 амурських тигрів померли від голоду за останні три місяці в зоопарку міста Шеньян на північному сході Китаю.

У зоопарку китайського міста Ляошень померли 11 тигрів. Дев'ять з них померли від голоду, а двоє перед смертю спробували з'їсти місцевих службовців і були застрелені.

З'ясувалося, що тварини утримувались в жахливих умовах - їх тримали в маленьких клітках, і через фінансові труднощі основною їх їжею були курячі кістки. В результаті у багатьох тигрів з'явилися кишкові інфекції, розвинулися важкі хвороби нирок - що й призвело до летального результату.

Решта двоє хижаків, які вижили, спробували знайти інше джерело харчів і атакували працівників зоопарку. Однак на допомогу службовцям встигли прибути співробітники поліції. Вони застосували вогнепальну зброю і вбили тигрів.

Відзначимо, що буквально за кілька днів до трагедії в місті Ляошень стало відомо про інший інцидент в китайському зоопарку. В Шанхаї дорослий тигр напав на наглядача і загриз його. Закривавлене тіло 50-річного чоловіка було виявлено у вольєрі на наступний день. Лікарі "швидкої допомоги" вже не змогли врятувати потерпілого.

Нагадаємо, що амурські тигри - вимираючий вид, в природі їх залишилося близько 300 особин. Разом з тим в китайських зоопарках утримуються більше 6000 екземплярів, до того ж більшість - у вкрай важких умовах.

Читайте також:

У Київському зоопарку помер амурський тигр Іван

У Приморському краї застрелили тигра-людожера

У Канаді чоловіка загриз "домашній" уссурійський тигр

Левиця народила тигролевів-близнюків

 

ВідеоУ китайському зоопарку від голоду померли 11 тигрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: