У Китаї через демонстрації монголів введено військовий стан

Через масові акції протесту монголів у Китаї, влада країни ввела військовий стан. Повідомляється, що у демонстраціях беруть участь тисячі осіб.

У Китаї тривають заворушення монголів у районі міста Шилін-Хото (регіон Внутрішня Монголія). Повідомляється, що у акціях протесту беруть участь тисячі осіб.

За інформацією міжнародної організації Amnesty International, 27 травня влада КНР ввела в деяких районах регіону військовий стан.

Підтвердження цієї інформації з інших джерел поки не надходило. Заворушення за участю монголів викликані загибеллю пастуха, якого кілька днів тому задавила вантажівка, що перевозила вугілля.

Учасники заворушень вимагають покарати винних. Китайська влада вже повідомляла про затримання двох підозрюваних у причетності до цього ДТП.

Повідомляється, що китайська керівництво вживає всі кроки, для того щоб не допустити до місць виступів монголів міжнародні ЗМІ.

Відзначимо, Внутрішня Монголія - ​​автономний регіон на півночі Китаю. Ця провінція є першою з видобутку вугілля в КНР.

Регіон також багатий іншими природними ресурсами - нафтою, природним газом, рудами рідкоземельних металів.

Більше 79% населення Внутрішньої Монголії - китайці, 17,13% - монголи. Крім того, в регіоні проживають представники деяких інших народів.

Напруга між китайським і некитайських населенням у Внутрішній Монголії зберігається з моменту приєднання регіону до КНР наприкінці 1940-х років.

Читайте також:

Китайських в'язнів змушували грати в World of Warcraft

Звільнений касир підірвав банк у Китаї - понад 70 постраждалих

Китайська влада заборонила жасмин - як "символ революції"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: